Vitaminų lašelinės Kaune (Intraveninė terapija)

Lašelinės yra ne tik saugus ir greitas gydymas, tačiau ir puiki priemonė sveikatinimui, imuniteto stiprinimui, energijos bei aktyvumo lygio didinimui. 

Gydytojų ekspertų komandą sudaro tik kvalifikuoti įvairių disciplinų gydytojai, turintys išskirtinius įgūdžius ir kvalifikaciją bei naujausią šiuolaikinės medicinos įrangą. Dirbame tik su sertifikuotais ir pasaulyje pripažintų gamintojų preparatais.

Išklausę Jūsų nusiskundimus, pageidavimus ir pagal atliktus išsamius tyrimus, mūsų profesionalūs gydytojai parinks Jums tinkamiausias injekcijas. Procedūra gali trukti nuo 30 min - 1:30 val.

Vitaminu kokteilis - laseline

Vitaminų kokteilis

Sumažins Jūsų lėtinį nuovargį, sustiprins imunitetą ir suteiks daugiau energijos. Jei gyvenate aktyvų ir intensyvų gyvenimo būdą, ši formulė padės atnaujinti energijos rezervus ir palengvins streso simptomus.
1-10 kartų
Mineralai sportuojantiems - laseline

Mineralai sportuojantiems

Atstatys elektrolitų disbalansą Jūsų organizme ir padės išvengti dehidratacijos. Ji puikiai tinka po aktyvių ar dažnų treniruočių, kuomet gausiai prakaituojate.
1-5 kartai
Priesuzdegimine terapija - laseline

Priešuždegiminė terapija

Paruoš Jūsų imunitetą kovai su virusais ir bakterijomis. Kreiptis reikėtų vos tik pajutus pirmuosius peršalimui būdingus simptomus.
1-3 kartai
Ramybei uztikrinti - laseline

Skaudančiai nugarai

Atpalaiduos Jūsų įtemptus raumenis, sumažins skausmą ir padės kovojant su uždegimu, užtikrins normalią nervinių lastelių apykaitą, kuri dažniausiai sutrinka esant neurologiniam skausmui.
3-7 kartai
Galvos skausmo gydymas - laseline

Galvos skausmui malšinti

Padės kovoti su įvairiausio pobūdžio galvos svaigimu ir migrenos skausmu, pakels Jūsų energijos lygį, pagerins nuotaiką bei leis atsipalaiduoti.
1-2 kartai
Gelezies atstatymas - laseline

Geležies atstatymas

Tinkamas geležies ir feritino kiekis Jūsų kraujyje sumažins bendrą silpnumo jausmą, leis ilgiau išlaikyti dėmesį, pagerins atmintį, apsaugos nuo plaukų slinkimo bei lūžinėjančių nagų.
1-2 kartai
Pagalba kepenims - laseline

Pagalba kepenims

Skirta Jūsų sveikų kepenų profilaktikai, taip pat, po stipresnių vaistų ilgo vartojimo. Ši formulė padės kepenims išvalyti nuo toksinų, atstatyti padidėjusius kepenų rodiklius.
1-7 kartai
Pries ir po chemoterapijos laseline

Detoksikacija

Padės paruošti Jūsų organizmą chemoterapijos procedūrai. Terapiją taikant po chemoterapijos - sumažins skausmą, pykinimą, galvos svaigimą, išvalys toksinus iš Jūsų organizmo, pagerins apetitą.
1-2 kartai
Kova su alergijomis - laseline

Kova su alergijomis

Odos bėrimai, paraudimas, niežėjimas – tai nemalonūs simptomai, kurie gali pasireikšti nuo netinkamų vaistų ar maisto produktų. Ši terapija padės išvengti nemalonių pojūčių ir pagerins bendrą odos būklę.
Pasikonsultuokite su gydytoju
Apsinuodijus organizma laseline

Apsinuodijus organizmą

Pašalins toksinus iš Jūsų organizmo, kurie sukelia šaltkrėtį, pykinimą ar skausmą. Jūsų organizmas gaus reikalingų maistinių medžiagų, kurių stokoja, dėl patirto streso ar netinkamos mitybos.
1-3 kartai
Antioksidantai sveikatai - laseline

Antioksidantai sveikatai

Padės išvalyti Jūsų organizmą nuo laisvųjų radikalų ir toksinų, kurie sukelia oksidacinį stresą. Suaktyvins Jūsų smegenų veiklą, sustiprins imunitetą. Šis antioksidantai padės palaikyti gražią ir skaisčią odą.
1-5 kartai
Polineuropatines terapijos laseline

Polineuropatinė terapija

Užtikrins nervinės sistemos aprūpinimą krauju - sumažins galūnių tirpimo jausmą ir dilgčiojimą, kurie būdingi cukriniui diabetui. Ši formulė, pagerins Jūsų atmintį bei bus prevencija nuo onkologinių susirgimų.
Pasikonsultuokite su gydytoju
Glamuro terapijos laseline

Glamūro terapija

Tai ypatinga formulė, kurios sudėtis praturtinta dideliu kiekiu vandenyje tirpiais vitaminais ir mineralais, kurie paskatins kolageno gamybą Jūsų organizme. Oda taps skaistesnė, sustabdys plaukų slinkimą.
1-10 kartų
Ozono terapija paveiksliukas

Ozono terapija

Dar žinoma kaip deguonies terapija - tai alternatyvus gydymo būdas odos ir alerginems ligoms gydyti, kraujotakos sutrikimams mažinti bei imuninei sistemai aktyvinti.
Pasikonsultuokite su gydytoju
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.