Stiprinti imunitetą

Ozono terapija

Nuolatinis stresas, užterštas miesto oras ir nesubalansuota mityba išsekina mūsų organizmą. Šiuolaikiniam gyvenimui besisukant beprotišku greičiu, nesustojame tol, kol kūnas pats nepradeda reikalauti pertraukos

Ozono terapija yra natūralus ir efektyvus būdas pagerinti organizmo būklę. Terapijai naudojamas ozonas – stipriausias gamtinis oksidantas ir aktyvaus deguonies šaltinis. Ozonas naikina patogeninius mikroorganizmus, gerina kraujotaką, skatina medžiagų apykaitą ir atkuria imunitetą, malšina skausmą bei uždegimą. Dėl to ozono terapija gali būti taikoma ne tik įvairioms ligoms gydyti, bet ir profilaktikai.

Ozono terapija – modernių technologijų ir gamtos sinergija. Pasirūpinkite savo sveikata su mūsų specialistais ir patirkite terapijos privalumus.

Terapijos kaina nuo 55 €

Registruokis

Ką reikėtų žinoti apie ozono terapiją?

Ozono terapija yra nemedikamentinis gydymo būdas, skirtas gerinti organizmo būklę. Procedūrai pasitelkiamas ozonas, kuris yra gaminamas iš medicininio deguonies, naudojant specialų generatorių. Gydymui naudojamas visiškai švarus ozono – deguonies mišinys.

Ozono dujos turi stiprų priešuždegiminį poveikį, todėl jos yra naudojamas plačiam spektrui ligų gydyti. Procedūros metu, iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo. Jis vėliau yra prisotinamas ozono dujomis ir grąžinamas atgal į paciento organizmą, sulašinant jį į veną.

Rekomenduojama profilaktiškai pasitelkti ozono terapiją kraujagyslėms ir kraujotakai, imunitetui, bei nervų sistemai gerinti.

Ozono terapija – saugus gydymo būdas. Ji nesukelia alergijų ir neturi šalutinių poveikių. Teigiamus rezultatus pastebėsite jau po pirmos procedūros.

Ozono terapija naudojama

 • stiprinti imunitetą;
 • pagerinti bendrą savijautą;
 • gerinti kraujotaką;
 • apsaugoti nuo peršalimo ir virusinių ligų;
 • užkirsti kelią kvėpavimo takų ligoms;
 • gydyti širdies ir kraujagyslių sistemos ligas — išeminę širdies ligą, aterosklerozinius kraujagyslių pažeidimus, hipertoninę ligą, širdies ritmo sutrikimus, infekcinius endokarditus ir miokarditus, reumatą;
 • stiprinti nervų sistemą;
 • gydyti neurologinius susirgimus — insultą, discirkuliatorines encefalopatijas, periferinės nervų sistemos ligas, migreną, lėtinius galvos skausmus, lėtinio nuovargio sindromą;
 • gydyti virškinimo trakto ligas — skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, ūmius ir lėtinius įvairios kilmės hepatitus, kepenų cirozę, Krono ligą;
 • gydyti cukrinį diabetą;
 • gydyti įvairias odos problemas ir ligas — alergines odos ligas, egzemą, kandiozę, grybelines ligas, herpetinius odos ir gleivinės pakenkimus, spuogus, lipodistrofiją (celiulitą), strijas, randus;
 • pagreitinti žaizdų gijimą;
 • didinti chemoterapinių vaistų poveikį;
 • slopinti sąnarių ar raumenų uždegimus, skausmą;
 • gydyti lėtines kvėpavimo takų ligas — astmą, pneumoniją, bronchitą;
 • gydyti autoimunines ligas — vilkligę, sklerodermiją, miasteniją, poliartritą ir kt.

Ozono terapijos nauda

 1. gerina kraujotaką ir deguonies tiekimą ląstelėms;
 2. naikina bakterijas, virusus ir grybelius;
 3. aktyvina smegenų veiklą;
 4. mažina uždegiminius procesus ir skausmą;
 5. detoksikuoja organizmą nuo toksinų ir laisvųjų radikalų;
 6. gerina medžiagų apykaitą ir normalizuoja metabolizmą;
 7. lėtina senėjimo procesus ir skaistina odą;
 8. skatina plaukų ir nagų augimą;
 9. stiprina nervų sistemą ir turi antidepresinį poveikį;
 10. gerina miego kokybę ir nuotaiką;
 11. didina energiją ir nuovargio atsparumą.

Dažnai užduodami klausimai

Ozono terapijos procedūras geriausia atlikti pavasarį ir rudenį, kai organizmas yra labiausiai veikiamas bioritmų. Tinkamam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 10-ties procedūrų kursą per mėnesį, procedūras atliekant kas 2-3 dienas. Ozono terapija gali būti naudojama ir kaip profilaktinė priemonė nuo infekcijų ar sveikam senėjimui.Po tam tikrų ligų ozono terapija gali būti taikoma specifiniu laikotarpiu. Pavyzdžiui, po infarkto ar išeminio insulto, ozono terapija taikoma praėjus 6 mėnesiams. Tam, kad ozono terapija būtų efektyvi, kreipkitės į specialistą, tinkamam procedūros laikui paskirti.
Pagrindinė ozono terapijos procedūra – didžioji autohemoterapija (DAHT). Tai trumpa ir neskausminga procedūra, kurios metu iš paciento paimamas nedidelis kraujo kiekis ir jis yra prisotinamas ozonu. Ozonas yra gaminamas iš medicininio deguonies, naudojant specialų generatorių. Tada ozono prisotintas kraujas yra grąžinamas atgal į paciento organizmą intraveniniu būdu. Patekęs į kraują ozonas sudaro naudingus junginius – ozonidus, kurie teigiamai veikia organizmą . Šis metodas padeda pagerinti kraujo sudėtį, kraujagyslių elastingumą, kraujospūdį, širdies darbą, smegenų funkcijas ir kt. Rezultatai pastebimi jau po pirmų procedūrų — pagerėja kraujotaka ir širdies veikla, galūnėse jaučiama maloni šiluma, dingsta skausmai, pagerėja miego kokybė ir energijos lygis.