LUXURY COMFORT

Baro kamera

Vienintelė LUXURY COMFORT hiperbarinė kamera Baltijos šalyse!

Hiperbarinė deguonies terapija (HBO) – revoliucinis gydymo metodas, kurio metu pacientai specialioje baro kameroje kvėpuoja 94% grynu deguonimi. Ši pažangi terapija leidžia organizmui įsisavinti iki 5 kartų daugiau deguonies molekulių nei įprastai, taip stiprina bendrą sveikatos būklę, atitolina senėjimo procesus, skatina greitesnį žaizdų gijimą ir efektyviai mažina uždegimus bei infekcijas. Dėl maksimalaus deguonies prisotinimo, kraujas efektyviau transportuoja deguonį į organizmą, kas yra ypač svarbu audinių atsistatymui po traumų ar operacijų, suaktyvina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką ir skatina detoksikacijos bei regeneracijos procesus, padedant organizmui atsikratyti kenksmingų medžiagų ir atstatyti pažeistas ląsteles.

Baro kamera – inovatyvi sveikatos priežiūros priemonė. Išbandykite aukščiausios klasės LUXURY COMFORT hiperbarinę kamerą su mūsų ekspertais ir patirkite jos teikiamus privalumus.

Hiperbarinės deguonies terapijos kaina:
1 asmuo - 100 € 60 €
2 asmenys 170 € 110 €
3 asmenys 210 € 150 €
4 asmenys 240 € 180 €

Registruokis

Ką vertėtų žinoti apie baro kamerą?

Hiperbarinė deguonies terapija baro kameroje yra modernus, nemedikamentinis gydymo metodas, skirtas kūno senėjimo procesų atitolinimui, atsistatymui  po įvairių traumų, ligų gydymui ir prevencijai, bei bendros savijautos gerinimui. Šis gydymo metodas yra saugus, suteikiantis itin teigiamų rezultatų, ypač naudojant žemesnius slėgio parametrus, kurie efektyviai padeda deguoniui pasiekti gilesnius audinius ir taip gerinti jų atsistatymą bei funkcijas.​

Procedūros trukmė priklauso nuo Jūsų sveikatos poreikių, tačiau dažniausiai viena sesija trunka apie 90 minučių. Kameroje vienu metu gali būti iki keturių žmonių, tad vienu metu galite rūpintis ne tik savo, bet ir savo artimųjų sveikata. Procedūros metu turėsite galimybę klausytis muzikos, žiūrėti filmą, naudotis telefonu ar asmeniniu kompiuteriu. 

Baro kameroje oras suspaudžiamas iki dviejų atmosferų slėgio, kuris atitinka 20 metrų gylio vandenyje slėgį. Dėl šio padidėjusio slėgio gryno deguonies įsisavinimas gali išaugti net iki 20 kartų, lyginant su įprastomis sąlygomis.

Visos procedūros metu Jūsų būklę atidžiai stebės sveikatos priežiūros komanda.

Šeimos klinika „Drops Clinic“ Vilniuje siūlo modernią, aukščiausios klasės baro kamerą, kuri yra vienintelė LUXURY COMFORT HIPERBARINĖ kamera Pabaltijo šalyse. Hiperbarinė deguonies terapija yra saugi, laiko patikrinta ir efektyvi procedūra, skirta gerinti širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo bei virškinimo sistemų funkcijas, stiprinti vaistų poveikį, pagreitinti uždegimų ir žaizdų gijimą bei gerinti nervų sistemos funkcijas.

Baro kamera naudojama:

 • Atitolinti kūno senėjimo procesus
 • Ilgai negyjančių žaizdų gydymui
 • Apsinuodijus anglies monoksidu
 • Sportinių traumų gydymui
 • Alkoholinės intoksikacijos atveju
 • Migrenos gydymui
 • Jūrligės simptomamu mažinimui
 • Nemigai
 • Sutrikusiai klausai
 • Laiko sutrikimų atstatymui („jetlag”)
 • Įvairių kūno odos pažeidimų gydymui
 • Ūmaus kasos uždegimo atveju
 • Apakus dėl arterijų trombozės, oro embolijos
 • Netinkamai gyjančioms diabetinėms žaizdoms gydyti
 • Dekompresines ligos gydymui

Baro kameros naudos: 

 1. Energijos lygio padidėjimas
 2. Pagerėjusi kognityvinė funkcija
 3. Sumažėjas streso lygis
 4. Suaktyvėjusi kraujotaka
 5. Audinių regeneracija
 6. Kamieninių ląstelių mobilizacija
 7. Uždegimo ir patinimo mažinimas
 8. Nuslopinti infekcijų židiniai
 9. Suaktyvintas naujų kraujagyslių augimas
 10. Greitesnis žaizdų gijimas

D.U.K

Prieš naudojantis baro kameros terapija, būtina informuoti šeimos gydytoją apie savo sveikatos būklę, vartojamus vaistus. Į procedūrą rekomenduojma atvykti be peršalimo simptomų, karščiavimo, ar esant aukštam kraujospūdžiui.
Prieš procedūrą nerekomenduojame rūkyti, vartoti alkoholio, kvėpintis.
Baro kameros procedūra paprastai trunka 60-90 minučių, tačiau gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių.
Hiperbarinės deguonies terapijos metu padidinamas oro slėgis, o pacientas įprastai kvėpuoja grynu deguonimi per specialiai tam skirtą kaukę. Pacientas patogiai įsitaisęs savo kėdėje gali žiūrėti mėgstamas televizijos programas per kameroje esantį televizorių, naudotis telefonu ar asmeniniu kompiuteriu, arba miegoti baro kameroje esančioje lovoje.
Hiperbarinė terapija yra saugi, tačiau kartais gali sukelti ausų ar sinusų diskomfortą dėl slėgio pokyčių. Tokiu atveju, procedūra perjungiama į lėtesnį rėžimą ir nemalonūs pojūčiai praeina. Svarbu pranešti personalui apie bet kokį diskomfortą ar nemalonius pojūčius.